Praneškite apie mus:Valstybinių brandos egzaminų sprendimai

Valstybinių brandos egzaminų sprendimai

Čia rasite informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų užduočių sprendimus.
0

Pirmoji praktinė užduotis iš 2010 metų bandomojo egzamino Žirniai. Analizuojama kiek 1kg ir 2kg žirnių pakuočių parduota, kai žinomas pakuočių ir pirkėjų skaičius bei pirkėjų pageidavimai. Tai atliekama panaudojus div ir mod operacijas. Toliau aiškinama, kaip nustatyti keli pirkėjai ir paskutinis nusipirko žirnių, gavę bent vieną žirnių pakuotę. Pirkėjų pageidavimai saugomi vienmačiame sveikųjų skaičių masyve. Gauti rezultatai bandomi su dviem duomenų failais, kad patikrintume skaičiavimų teisingumą.

IT valstybinio brandos egzamino 2010m. bandomosios užduoties sprendimas 1 dalis
0

Sprendžiamas antrasis praktinis uždavinys Pasirinkimas. Aiškinama, kokiu principu galima analizuoti sąlygą. Akcentuojamas „Iš viršaus į apačią“ programavimo stilius. Uždavinys suskaidomas į atskiras savarankiškas procedūras ir funkcijas. Tokiu būdu specifinės skaičiavimo paprogramės (vienos valstybės duomenų nuskaitymo, aukščiausio reitingo radimo ir rezultatų formavimo) parašomos nesudėtingai. Pabaigoje rezultatai tvarkomi Burbulo rikiavimo algoritmu reitingų mažėjimo tvarka.

IT valstybinio brandos egzamino 2010m. bandomosios užduoties sprendimas 2 dalis
0

Sprendžiamas uždavinys Mainai. Apskaičiuojama, kokią pinigų sumą galės keisti Gilijos ir Eglijos studentai, nuvykę į užsienio šalį. Tai atlikus analizuojama, kiek kokių nominalų vertės monetų Gilijos studentas gaus Eglijoj ir Eglijos studentas - Gilijoj. Pamokos pabaigoje randama kiek iš viso monetų užsienio šalyje gali išsikeisti studentas. Rezultatai surašomi atskirame faile į vienmačius sveikųjų skaičių masyvus.

IT valstybinio brandos egzamino 2009m. pagrindinės sesijos užduoties sprendimas 1 dalis
0

Antrasis uždavinys iš 2009m. egzaminų sesijos: Varžybos. Aptariama kokius laukus įtraukti į įrašo tipo elementą, o vėliau kuriamas įrašų masyvas. Išsiaiškinama, kaip iš kiekvienos bėgikų grupės atrinkti greičiausius. Tai atliekama surikiavus pradinius duomenis Min-Max rikiavimo algoritmu ir į naują masyvą įrašant pirmuosius bėgikus (iš kiekvienos grupės į atranką patekusių bėgikų skaičius randamas grupėje esančių sportininkų skaičių padalinus iš 2 ir paėmus rezultato sveikąją dalį - operatorius div). Rezultatų faile spausdinami į atranką patekę bėgikai: nuo greičiausio iki lėčiausio.

IT valstybinio brandos egzamino 2009m. pagrindinės sesijos užduoties sprendimas 2 dalis
Puslapis 1 iš 4
Pascal
Naudingos nuorodos
Informacija ir viskas kas yra pateikta manualai.lt puslapiuose yra nemokama, tačiau, galite mus paremti per PayPal: